JÕULULAAT 2021

PANE JUBA VARAKULT KIRJA JA REGISTREERI END KAUPLEMA! 

KAUPLEMISTINGIMUSED PÄRNU TURU JÕULULAADAL

1. Kauplejate registreerimine Pärnu Turu üritusele toimub kirjutades meile: turg@parnuturg.ee

2. E-kirja saatmine ei garanteeri kohta! Kuna kauplemiskohtade arv on piiratud. Kauplemiskoha kinnitamisest annab korraldaja teada e-kirja teel ühe nädala jooksul alates registreerimiskirja saatmisest.

3. Kauplemiskoha laadal tagab tähtajaks tasutud arve.

4. Kaubelda võib ainult nende toodetega, mis registreerimiskirjas märgitud.

5. Pärnu Turul on võimalik kaubelda Turu poolt pakutaval kohal. Kokkuleppel võib üritustel osaleda ka enda müügikohaga, nt. telgiga. Müügikoha valik, asukoht ning pind kooskõlastatakse broneerimise käigus või kohapeal enne Üritust Pärnu Turu esindajaga. Kauplemiskoha muutmine ilma Pärnu Turu loata on keelatud.

6. Kaupleja peab ise omama kõike vajalikku oma kauba eksponeerimiseks ja müümiseks.

7. Kauplejatel, kes vajavad elektrit, palume registreerudes märkida kasutavate elektriseadmete nimistu ning tarbemahu. Kõik elektriseadmed peavad olema kasutuskorras ja vastama CEE normidele. Elektri tarbimine kuulub lisatasustamisele. NB! Jälgige, et võtate üritusele kaasa vajalikud pikendusjuhtmed!

8. Kaupleja on kohustatud kauplema oma kauplemiskohas laada toimumise päeval kell 8:00 – 15:00. Soovi korral võib kaubelda ka kauem, kuni turuhoone sulgemiseni!

9. Laada korraldajal on õigus kõrvaldada turu alalt kaupleja, kes rikub avalikku korda ja laada osalemistingimusi.

10. Pretensioonidest tuleb laada korraldajale koheselt teada anda. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata.

11. Iga kaupleja vastutab oma kauplemiskoha puhtuse eest kauplemise ajal ning annab ürituse lõpus üle korras kauplemiskoha, sh. viib tekkinud prügi ettenähtud kohta.

12. Kui registreerunud kaupleja ei saa mingil põhjusel laadal osaleda, on tal õigus hiljemalt 14 päeva ENNE LAADA algust (s.o. 27.11.2021) 50% kauplemiskoha eest tasutud summast laada korraldajalt tagasi nõuda, vabas vormis avalduse alusel. Hilisemaid nõudeid korraldaja ei rahulda.

LISAINFO:
turg@parnuturg
tel: +372 53 84 22 28