ÜRITUSTE KALENDER 2021

PANE JUBA VARAKULT KIRJA JA REGISTREERI END KAUPLEMA! 

KAUPLEMISTINGIMUSED PÄRNU TURU ÜRITUSTEL

1. Kauplejate registreerimine Pärnu Turu üritusele toimub vähemalt 48h enne ürituse algust, kuid mitte varem, kui 60 päeva enne üritust.

2. Registreerimise kinnitamisest või mittekinnitamisest anname teada e-kirja teel esimesel võimalusel kuid mitte hiljem, kui 24h enne ürituse algust.

3. Kauplemiskoha üritusel tagab tähtajaks tasutud arve.

4. Pärnu Turu üritustel võib kaubelda kõigega, mis sobib Pärnu Turu kontseptsiooniga. Eelistame tarbe-, dekoratiiv või toidukaupa, mis on kohalikku päritolu ja/või mahetoodang. Näited kaupadest: aiasaadused, metsasaadused, taimed, toidukaubad, käsitöökaubad ning tarbekaubad. Vastavalt eriürituse iseloomule sobivad kauplemiseks erandkorras ka muud esemed. Kaubavalik tuleb eelnevalt kokku leppida Pärnu Turu esindajaga.

5. Pärnu Turul on võimalik kaubelda Turu poolt pakutaval kohal. Kokkuleppel võib üritustel osaleda ka enda müügikohaga, nt. telgiga. Müügikoha valik, asukoht ning pind kooskõlastatakse broneerimise käigus või kohapeal enne Üritust Pärnu Turu esindajaga. Kauplemiskoha muutmine ilma Pärnu Turu loata on keelatud.

6. Ööseks turu territooriumile jäetud kauba eest Pärnu Turg ei vastuta. Palume veenduda, et teie kaup on turvaliselt kokku pakitud ning territooriumilt ära viidud.

7. Kauplejatel, kes vajavad elektrit, palume registreerudes märkida kasutavate elektriseadmete nimistu ning tarbemahu. Kõik elektriseadmed peavad olema kasutuskorras ja vastama CEE normidele. Elektri tarbimine kuulub lisatasustamisele. NB! Jälgige, et võtate üritusele kaasa vajalikud pikendusjuhtmed!

8. Iga kaupleja vastutab oma kauplemiskoha puhtuse eest kauplemise ajal ning annab ürituse lõpus üle korras kauplemiskoha, sh. viib tekkinud prügi ettenähtud kohta.

LISAINFO:
turg@parnuturg