KINGATOHTER Pärnu turul

Pärnu turu kõige uuem asunik

Kingatohter Pärnu Turul

„Hästi parandatud jalatsid on paremad kui uued!“

 

Kingatohter on Pärnu Turu kõige uuem asukas ja kenasti siia oma pesa sisse seadnud.

Päeval võtab Teid vastu kena soliidne härrasmees, kes kuulab ära teie pisimagi mure, mis puudutab Teie jalatseid, kotte või kadunud võtmeid, kuid enamustele on teadmata see lugu, et vaikselt/tasa laua all või äri nurgakeses peidus, kuulab teie soove hoopis Väike härjapõlvlane, kes siis kui Kingatohter

Ära kanna oma   jalatseid  remondikõlbmatuteks“

ise enam ei jaksa teie jalatseid tohterdada või neid parandada, võtab öösel oma haamrikese ja teeb teie jalatsitega lausa imet see pisike mehike. Ega siis muidu pole meie Kingatohter nii kiirelt kuulsust kogunud, et töö kiire ja korralik ning hindki taskukohane. Kingatohtril ning tema väikesel abilisel on aga Teile üks suur palve! „Ära kanna oma jalatseid remondikõlbmatuteks!“

Teadmiseks veel, et kui Kingatohtrit ennast kohal ei ole seisab Turuhoones Kingatohtri äri ukse taga selline tore kapike, kuhu saad jätta oma jalatsid ja kontaktandmed, koos täpsustava infoga, mis siis nüüd neil jalatsitel viga, et enam jalas mugavad pole. Ning ei pea mitte jälle jalatsitega koju jalutama vaid „Kingatohter“ helistab sulle, kui sinu jalatsid on jälle kenasti käimis kõlblikud. Ära unusta jätta oma telefoninumbrit!

Ja head uudised ei ole sugugi kõige sellega veel lõppenud!

Kingatohter koos oma abilisega pakub Teile veel ka sooduskaarti!  Käid neli korda oma jalatseid-, kotte parandamas või võtmeid valmistamas siis viiendal korral saad kontsaplekid või pooltallad täiesti TASUTA!

No kas sa tead veel tänapäeval midagi, mida saab tasuta! Aga Pärnu turuhoones Kingatohtri juures on see võimalik. Tuleb lihtsalt neile kahele toredale sellile tööd anda. Ja usu tööd need sellid ei karda, vaid ootavad Sind enda juurde külla koos õnnetute jalatsitega või kottiga.
Tee oma jalatsid jälle õnnelikuks!