Koos Laste heaks

 

 

EDUKAD AITAVAD KA RASKEL AJAL

Kas sellel raskel 2021.aasta suvel ja Jõulu ajal toetas

AS Postimees Grupp oma partneritega heategevusprojekti „Edukad aitavad“ kaudu, et majandusraskustes perede lapsed saaksid natukene lisa oma toidulauale: Viru-Nigulas, Viljandis, Valgas, Jõhvis, Sauel, Haberstis, Paide, Saaremaal, Tartus, Pirital, Põltsamaal, Pärnus, Põlvas, Haapsalus, Rakveres, Hiiumaal, Põhja-Tallinnas, Võrus, Narvas,

Tallinna Toomkoguduse peresid ja

et MTÜ Koos Laste Heaks saaks abistada neid peresid.

PÄRNU

Pärnu Linnavalitsusel on väga hea meel, et MTÜ Koos Laste Heaks toetab Pärnu linna peresid. Soovime võimalusel Teiega kindlasti koostööd jätkata. Pärnu Linnavalitsus tänab siiralt AS Postimees Grupp ja tema koostööpartnereid, et märkate ja hoolite aidata majandusraskustes lastega peresid. Just tänu annetajatele said seekord 25 perekonda toidukorvid.

Lisan ka ühe kodaniku tagasiside ja tänusõnad:

Saime täna koos väikese Annabeliga 30 € Roverto toidupaki kätte. Suur – suur AITÄH, sellise toreda võimaluse eest, toidupakist on nii palju rõõmu, kuid samas ka palju abi ning loomulikult ka väga hea meel on selle toidupaki üle. Manusena lisan ka pildi toidupakist ning soovin omalt poolt Teile kaunist aastalõppu, ilusat Uue Aasta algust ja kõikide soovide ja unistuste täitumist Uuel Aastal !!!!!

Aitäh veelkord ja parimate soovidega,

Linda Õisman;  lastekaitseteenistuse juhataja

 

 

T A G A S I S I D E _talv 2021