ÜRITUSED

KAUPLEMISTINGIMUSED PÄRNU TURU ÜRITUSTEL 

1. Kauplejate registreerimine Pärnu Turu üritusele toimub vähemalt 48h enne ürituse algust, kuid mitte varem, kui 30 päeva enne üritust.

2. Registreerimise kinnitamisest või mittekinnitamisest anname teada e-kirja teel esimesel võimalusel kuid mitte hiljem, kui 24h enne ürituse algust. 

3. Kauplemiskoha üritusel tagab tähtajaks tasutud arve.

4. Pärnu Turu üritustel võib kaubelda kõigega, mis sobib Pärnu Turu kontseptsiooniga. Eelistame tarbe-, dekoratiiv või toidukaupa, mis on kohalikku päritolu ja/või mahetoodang. Näited kaupadest: aiasaadused, metsasaadused, taimed, toidukaubad (sh. hoidised, mahlad jne), käsitöökaubad (kudumid, mänguasjad,  küünlad, puidutooted jne.), tarbekaubad (kosmeetika, puhastusvahendid jne.) ning valmistoit. Vastavalt eriürituse iseloomule sobivad kauplemiseks erandkorras ka muud esemed.

5. Pärnu Turul on võimalik kaubelda Turu poolt pakutaval kohal. Kokkuleppel võib üritustel osaleda ka enda müügikohaga, nt. telgiga. Müügikoha valik, asukoht ning pind tuleb kooskõlastada Pärnu Turu esindajaga. Kauplemiskoha muutmine ilma Pärnu Turu loata on keelatud.

6. Ööseks turu territooriumile jäetud kauba eest Pärnu Turg ei vastuta. Palume veenduda, et teie kaup on turvaliselt kokku pakitud ning hoiustatud.  

7. Juhul, kui kaupleja vajab elektrit, palume registreerudes märkima kasutavate elektriseadmete nimistu ning tarbemahu. Kõik elektriseadmed peavad olema kasutuskorras ja vastama CEE normidele. Elektri tarbimine kuulub lisatasustamisele. NB! Jälgige, et võtate üritusele kaasa vajalikud pikendusjuhtmed!

8. Iga kaupleja vastutab oma kauplemiskoha puhtuse eest ning viib tekkinud prügi peale üritust ettenähtud kohta.

9. Pärnu Turul on õigus mitte lubada turule kauplejaid, kes rikuvad kauplemiskohale esitatud nõudeid ja/või müüvad registreerimistaotluses mitte märgitud kaupa. Sel juhul kauplemiskoha eest makstud tasu kauplejale ei tagastata.

Lisainfo:

Toidukaubaga kauplejatel tuleb Veterinaar- ja toiduametile esitada nõutud teavitus. (https://vet.agri.ee/)

Tarbijakaitseameti kohta info (https://www.ttja.ee/et)

Maksu- ja tolliameti info töötajate registreerimise kohta
 
Registreerimine: 

turg[at]parnuturg.ee